Nočné videnie monokulár umožňuje vidieť, pohybovať sa, alebo vykonávať činnosť v prostredí s nízkou hladinou zostatkového svetla, alebo v absolútnej tme.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Nočné videnie Nightfox Medium Cub Monokulár

239.00 s DPH
Monokulár nočného videnia vreckovej veľkosti! Jedinečne prenosný, pohodlný a ľahký. Výdrž batérie až 3 hodiny - nabíjajte kdekoľvek cez USB Nahrávajte video do 32 GB pamäte. Ideálne na kempovanie alebo turistiku

Nočné videnie GD Digital WG535 5×40 monokulár kamufláž

199.00 s DPH
Je dobrým príkladom ako vývoj a technika postupuje dopredu. S týmto skvelým nočným videním uvidíte čo potrebujete a zároveň si z pozorovania urobíte fotografie a dokonca aj nahráte video ktoré si potom viete samozrejme prehrať v PC. Dosah nočného videnia je do diaľky maximálne 200m! Použitie nočného videnia je predovšetkým pri nočnom love, slúži ako ochrana majetku a osôb, ako nočná navigácia ale svoje využitie nájde aj pri rybolove či dokonca všednom stanovaní.

Nočné videnie GD Digital NV3188 monokulár

199.00 s DPH
Nočné videnie NV3188 monokulár je kompaktné nočné videnie na jedno oko ktoré so svojimi vlastnosťami príjmne prekvapí nejedného milovníka prírody. Vďaka ľahkej manipulácií vám s ním neunikne žiadny zážitok. Dosah nočného videnia je cca 300m, samozrejme v závislosti poveternostných podmienok.

Nočné videnie GD Digital NV3185 Monokulár

179.00 s DPH
Tento vypracovaný model si zamilujete keďže sa jedná o vylepšenú verziu. Nočné videnie je vynikajúci spoločník pri lovení, kempovaní či rybolove.  Užite si dokonalý nočný výhľad s videním NV3180. S dosahom až 300m, samozrejme treba vždy brať do úvahy aj poveternostné podmienky.