Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Nočné videnie Nightfox Swift Binokulár

269.00 s DPH
Nočné videnie Nightfox Swift je zatiaľ naša najuniverzálnejšia jednotka: Noste ju na hlave pomocou priloženého popruhu na hlavu alebo si ju pripevnite na svoju vlastnú taktickú prilbu. Nočné videnie Swift je možné použiť aj ako ručný ďalekohľad pre nočné videnie. S 1-násobným zväčšením je nočné videnie Swift navrhnuté na použitie na blízko. K dispozícii je integrovaná lítiová nabíjateľná batéria s kapacitou 3 000 mAh. Nabíjací kábel je súčasťou balenia, stačí ho zapojiť do nabíjačky telefónu alebo USB portu počítača. Nočné videnie Swift môžete tiež zapojiť do prenosnej batérie USB a nabíjať na cestách. Nočné videnie Nightfox Swift má na hornej strane zariadenia upevňovací bod v štýle GoPro. Ak chcete namontovať nočné videnie Swift na taktickú prilbu, použite príslušenstvo kamery určené pre GoPro.

Nočné videnie Nightfox Corsac HD Binokulár

249.00 s DPH
Nightfox Corsac je jedným z našich najvýkonnejších a najinovatívnejších ďalekohľadov pre nočné videnie. Osvetlite divočinu s úžasným dosahom 180 m.

Nočné videnie Nightfox Medium Cub Monokulár

239.00 s DPH
Monokulár nočného videnia vreckovej veľkosti! Jedinečne prenosný, pohodlný a ľahký. Výdrž batérie až 3 hodiny - nabíjajte kdekoľvek cez USB Nahrávajte video do 32 GB pamäte. Ideálne na kempovanie alebo turistiku

Nočné videnie Nightfox Cape Animal Binokulár

249.00 s DPH
Nočné videnie Nightfox Cape možno použiť buď ako pár okuliarov nočného videnia na prilbu, alebo ako ručný ďalekohľad nočného videnia. S 1x zväčšením a skrytými 940nm infračervenými LED diódami je Cape veľmi dobre navrhnutý pre použitie v blízkom okolí.

Nočné videnie Nightfox Vulpes Animal Binokulár

359.00 s DPH
VÝKONNEJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK: Vlajkovou loďou spoločnosti Nightfox je Nightfox Vulpes nočné videnie s pevným 6-násobným optickým zväčšením a nastaviteľným 3-násobným digitálnym zoomom. S obrovským dosahom 200m v tme je Vulpes ideálnym doplnkom vášho loveckého alebo špionážneho vybavenia. Na rozdiel od tradičného ďalekohľadu na nočné videnie funguje nočné videnie Vulpes za denného svetla aj v noci.

Nočné videnie Nightfox Red Binokulár

399.00 s DPH
Nightfox Red Binokulár Nočné videnie disponuje svojimi nasledujúcimi prednosťami ako je :
  • 1x zväčšenie
  • 940nm infračervená LED
  • senzor s úplným vysokým rozlíšením (FHD): 1920*1080
  • Nahráva HD záznam so zvukom na Micro SD
  • Obsahuje batériu LG-cell 3200mAh 18650
  • Extra široký FOV 46°

Nočné videnie Nightfox Swift 2 PRO Binokulár

399.00 s DPH
Nočné videnie s maximálnym pohodlím s "handsfree": s 1-násobným zväčšením a širokým 54° pozorovacím uhlom budete môcť ľahko vidieť, čo je okolo vás. Pre pohodlie sme skonštruovali nový hlavový remienok (s dodatočným polstrovaním a nastaviteľnosťou) a vyvinuli nový okulár z príjemnej mäkkej gumy, ktorý má výnimočný tvar, ktorý blokuje svetlo. Nočné videnie Swift 2 Pro sa teraz štandardne dodáva aj s rybinovým držiakom na prilbu, ktorý je kompatibilný s montážnymi systémami, ako je Wilcox G24. Swift 2 Pro má vyvinutý nový snímač 1080p, ktorý je mimoriadne citlivý na svetlo. S týmto novým senzorom môžete používať LED diódy pri nižšom výkone – takže budete menej viditeľní a šetríte výdrž batérie. A čo viac, Swift 2 Pro využíva tento senzor na zaznamenávanie ostrých HD 1080p fotografií a videí so zvukom na pribalenú 32GB pamäťovú kartu. Dvojitý výkon: Swift 2 Pro je prvé digitálne zariadenie na nočné videnie, ktoré kombinuje 850nm a 940nm LED diódy v jednom produkte.